Poradnik badań w internecie
Pomoc

Gdy już stworzysz więcej niż jedno badanie, panel Moje ankiety pozwoli Ci sprawnie zarządzać wszystkimi ankietami. Po prawej stronie od nazwy ankiety znajduje się pasek narzędzi wyglądający tak:

 

Pasek pozwala na podjęcie interesujących Cię działań. Przyciski odnoszą się bezpośrednio do całej ankiety. Na pasku znajdują się narzędzia Edycja, Duplikuj, Podgląd, Wyniki, Właściwości oraz Usuń.

 

 

  • Edytuj – wybór tej opcji przeniesie Cię do okna edycyjnego, gdzie możesz modyfikować pytania.
  • Duplikuj – opcja pozwala na powielenie dowolnie wybranej ankiety, która została przygotowana.
  • Podgląd – dzięki opcji możesz zobaczyć jak będzie wyglądać Twoja ankieta z punktu widzenia respondenta. Sprawdź wygląd pytań czy przetestuj działanie rozgałęzień.
  • Właściwości opcja pozwala na modyfikację Nazwy roboczej, Opisu oraz Tytułu ankiety. Pamiętaj, że masz również możliwość zmiany szablonu! Powyższe modyfikacje możesz wprowadzić nawet, gdy ankieta została już opublikowana!
  • Usuń – funkcja umożliwia skasowanie wcześniej przygotowanej ankiety.

 

Po opublikowaniu ankiety masz możliwość zamówienia jej emisji na portalach biznesowych i serwisach lifestylowych należących do Grupy Money.pl. W celu zamówienia emisji wejdź w zakładkę Zamów emisję ankiety. Tutaj możesz zapoznać się z naszą ofertą.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe!