Poradnik badań w internecie
Pomoc

Aby udostępnić przygotowaną ankietę wybierz zakładkę Moje ankiety, a następnie opcję Publikuj ankietę.

 

 

Po kliknięciu przycisku Publikuj ankietę zostaniesz poproszony o potwierdzenie decyzji. Opublikowanie ankiety polega na umieszczeniu jej pod ogólnodostępnym adresem internetowym. Po publikacji ankiety pojawi się informacja z linkiem, gdzie możesz odnaleźć ankietę. Link możesz zamieścić wszędzie gdzie chcesz m.in. na forach, portalach społecznościowych.

 

 

Po kliknięciu w link zostaniesz przekierowany do ankiety. Udostępnianie ankiety możesz zakończyć w każdej chwili poprzez kliknięcie przycisku Zakończ ankietę – wówczas powyższy adres nie będzie widoczny. W tym miejscu zostaniesz poproszony o potwierdzenie decyzji o usunięciu ankiety.

 

Gdy opublikujesz ankietę, nie masz możliwości dokonania w niej zmian! Jeśli zależy Ci na dokonaniu modyfikacji w opublikowanej ankiecie, pamiętaj, że wiąże się to z całkowitą utratą dotychczas zebranych wyników! Przed publikacją dobrze przemyśl konstrukcję i zawartość merytoryczną ankiety! Aby mimo wszystko modyfikować ankietę usuń odpowiedzi przez kliknięcie Edycji i przycisku Usuń odpowiedzi.