Poradnik badań w internecie
Pomoc

Nasz system pozwoli Ci samodzielnie i szybko stworzyć raport z przeprowadzonego badania. Po kliknięciu w nazwę ankiety i wejściu w zakładkę Wyniki zapoznasz się z odpowiedziami respondentów na poszczególne pytania – zarówno w ujęciu liczbowym, jak i procentowym. Przy każdym pytaniu po prawej stronie znajduje się pasek narzędziowy umożliwiający przedstawienia danych w postaci Wykresu słupkowego lub kołowego oraz opcja Pobranie wyników. Więcej o pobieraniu przeczytasz w temacie Sposoby pobierania wyników badań.

 

 

Liczebność uzyskana w odpowiedzi na dane pytanie prezentuje się w postaci czytelnych tabel oraz w postaci wykresów, co w znaczny sposób ułatwia analizę. Wykresy słupkowe i kołowe są gotowe do użycia natychmiast po pobraniu. Możesz umieszczać je i udostępniać wedle uznania m.in. w raportach, prezentacjach czy na stronach internetowych.

 

 

W przypadku gdy respondent udzieli własnych odpowiedzi (pytania otwarte i półotwarte), masz możliwość sprawdzenia ich po kliknięciu w guzik Zobacz tekstowe odpowiedzi użytkowników.