Poradnik badań w internecie
Nasz system pozwala na znacznie więcej! Za darmo!

Stwórz ankietę nawet w 5 min!

Przejrzysta szata graficzna panelu zarządzania

 

Nasz system do tworzenia ankiet jest niezwykle prosty w obsłudze. Po pierwsze posiada przejrzystą i przyjemną dla oka szatę graficzną. Został też zaprojektowany tak, abyś w intuicyjny sposób mógł stworzyć w nim poszczególne pytania, jak i ułożyć całe ankiety.

 

Zapisane pytania możesz kopiować, a jeśli zajdzie taka potrzeba duplikować całe badanie. Jeśli Twoja ankieta jest długa i chciałbyś ją podzielić, spokojnie możesz to zrobić. Udostępniamy Ci bowiem opcję tworzenia ankiet wielostronicowych.

 

Intuicyjne tworzenie pytań

Do Twojej dyspozycji pozostaje także dowolne ustalanie przejść pomiędzy pytaniami i możliwość budowania zaawansowanych rozgałęzień, dzięki czemu każdy ankietowany w zależności od wyboru odpowiedzi będzie trafiał na inną ścieżkę z pytaniami odpowiadającymi jego wyborom.

 

W naszym systemie zastosowaliśmy szeroki wybór rodzajów pytań, które możesz stworzyć. Pytania z jednym wyborem i wielokrotnego wyboru, pytania w formie matryc oraz skale, pytania otwarte i półotwarte – z pewnością znajdziesz wśród nich takie, które akurat będą odpowiadać Twoim potrzebom.

 

Ostatecznie możesz zadecydować, które z pytań będą dla ankietowanego obowiązkowe, aby mógł kontynuować wypełnianie ankiety oraz ile minimalnie i maksymalnie odpowiedzi ma udzielić. System automatycznie będzie informował go o Twoich ustaleniach wyświetlając stosowne komunikaty.

Brak jakichkolwiek opłat!

Wiele różnorodnych rodzajów pytań

Proste tworzenie badań, to nie jedyne korzyści płynące z użytkowania naszego systemu. W innych, podobnych serwisach nakładane są na Ciebie limity i opłaty. Na przykład, jeśli wyślesz ankietę do zbyt dużej liczby respondentów lub przekroczysz określoną liczbę pytań, wówczas musisz ponieść koszty. Co więcej, często inne systemy pozwalają przechowywać wyniki Twoich badań tylko przez określony okres.

 

W naszym systemie nie ma żadnych limitów ani w liczbie badanych oraz liczbie pytań, ani przy tworzeniu pytań z warunkami czy układaniu wielu ankiet. To za co u innych płacisz, w Ankiety Interaktywnie.com masz za darmo!

Profesjonalna personalizacja!

Możliwość dodawania logo, zdjęć i ilustracji

W każdej stworzonej ankiecie możesz w dowolny sposób zamieszczać swoje logo, zdjęcia i grafiki. Także tutaj nie nakładamy żadnych limitów! Ilustracje dodajesz prosto ze swojego dysku. Nasz serwis umożliwia również wybór szablonu oraz kolorystyki ankiety. Co ważne w ankietach nie znajdziesz także żadnych reklam.

 

W naszym systemie oddajemy do Twojej dyspozycji możliwość samodzielnego przeprowadzania zaawansowanych analiz. Tak więc wyniki ankiety możesz filtrować poprzez dowolną liczbę wybranych odpowiedzi. Dzięki temu dowiesz się jak na poszczególne pytania odpowiadali Ankietowani, którzy zaznaczyli daną (filtrowaną) odpowiedź.

 

Ponadto wyniki z pytań możesz ze sobą krzyżować uzyskując pożądane informacje w postaci tabel, które następnie możesz w prosty sposób eksportować jako plik

.xml. Wszystkie dane możesz wyświetlić w przejrzysty dla

Ciebie sposób, także jako gotowe do pobrania tabele i

wykresy kołowe oraz słupkowe.


Możemy wyświetlić przygotowaną przez Ciebie ankietę!

Chcesz, abyśmy poszukali dla Ciebie respondentów?
Możemy przygotować ofertę dostosowaną do

Twojej grupy docelowej.


Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Sprawdź ofertę