Poradnik badań w internecie
Pomoc

Panel Moje ankiety

Gdy już stworzysz więcej niż jedno badanie, panel Moje ankiety pozwoli Ci sprawnie zarządzać wszystkimi ankietami. Po prawej stronie od nazwy ankiety znajduje się pasek narzędzi wyglądający tak:

 

Pasek pozwala na podjęcie interesujących Cię działań. Przyciski odnoszą się bezpośrednio do całej ankiety. Na pasku znajdują się narzędzia Edycja, Duplikuj, Podgląd, Wyniki, Właściwości oraz Usuń.

 

 

  • Edytuj – wybór tej opcji przeniesie Cię do okna edycyjnego, gdzie możesz modyfikować pytania.
  • Duplikuj – opcja pozwala na powielenie dowolnie wybranej ankiety, która została przygotowana.
  • Podgląd – dzięki opcji możesz zobaczyć jak będzie wyglądać Twoja ankieta z punktu widzenia respondenta. Sprawdź wygląd pytań czy przetestuj działanie rozgałęzień.
  • Właściwości opcja pozwala na modyfikację Nazwy roboczej, Opisu oraz Tytułu ankiety. Pamiętaj, że masz również możliwość zmiany szablonu! Powyższe modyfikacje możesz wprowadzić nawet, gdy ankieta została już opublikowana!
  • Usuń – funkcja umożliwia skasowanie wcześniej przygotowanej ankiety.

 

Po opublikowaniu ankiety masz możliwość zamówienia jej emisji na portalach biznesowych i serwisach lifestylowych należących do Grupy Money.pl. W celu zamówienia emisji wejdź w zakładkę Zamów emisję ankiety. Tutaj możesz zapoznać się z naszą ofertą.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe!